Zapowiedzi wydarzeń

Adoracja

Od wielu lat w naszej parafii odbywa się cotygodniowa godznna adoracja Najświętszego Sakramentu. Odpowiadając na liczne prośby wiernych, pragniemy aby w każdą I-ą środę miesiąca od Mszy porannej, aż do wieczornej była możliwośc adoracji Pana Jezus w Najświętszym Sakramencie. Zapraszamy do udziału.

KATECHEZY DLA DOROSŁYCH

W każdy I-y wtorek miesiąca zapraszamy wszystkich pragnących pogłębiać swiją wiarę na katechezy do auli Domu Parafialnego po Mszy Świętej wieczornej.

Pierwsze pełne uczestnictwo we Mszy Swiętej

PROGRAM

PRZYGOTOWANIA DO SAKRAMENTU POKUTY I POJEDNANIA ORAZ PIERWSZEGO PEŁNEGO UCZESTNICTWA WE MSZY ŚWIĘTEJ
W PARAFII PW. MATKI BOŻEJ ŁASKAWEJ W CHMIELNIKU