XXXII Niedziela zwykła - 12.11.2023 r.

1. Dzisiaj ofiarami do puszek możemy wesprzeć Kościół na Bliskim Wschodzie, w ramach akcji „Solidarni z Kościołem Prześladowanym”. Składka na utrzymanie cmentarza.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
      9.15 różę MB Bolesnej – P. Aleksandra Fuglewicz
    11.15 różę MB Wspomożenia Wiernych – P. Alicja Szczepanik
  3. Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja i radia „Via”, we wtorek po Mszy Świętej wieczornej.
  4. W piątek od godz. 17.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. O godz. 18.00 Msza Święta i nabożeństwo wypominkowe
  5. W sobotę wspomnienie Bł Karoliny Kózka, patronki naszej diecezji. Dzieci przygotowujące się do I-ego pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej i ich rodziców zapraszamy w sobotę na Msze Świętą o godz. 18.00, podczas której otrzymają książeczki. Po Nowennie do MB Łaskawej katecheza dla rodziców.
  6. Również w przyszłą niedzielą chrzty. Zapisy i katecheza dla rodziców i chrzestnych we czwartek po Mszy Świętej wieczornej. Składka w przyszła niedzielę na remont kościoła.
  7. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 134 – 148 za posprzątanie kościoła,  placu oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium.  W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr  149– 153 „d.