XII Niedziela zwykła - 26.06.2023 r.

1. Zespół „Grata” zaprasza dzisiaj na modlitwę uwielbienia po Mszy Świętej o godz. 16.00. Składka na biedne kościoły w diecezji.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę MB Królowej korony Polskiej  – P. Stanisława Szczepańska
    11.15 różę Św. Anny – P. Helena Sitarz
  3. Rozpoczęły się wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz na pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń, gdzie w każdą niedzielę czeka na nas Chrystus. Pamiętajmy, że  wakacje nie są czasem wolnym od Boga i Jego przykazań.
  4. W okresie wakacji, Msze Święte w sanktuarium tylko rano, z wyjątkiem piątku i soboty, gdzie będą także i wieczorem. Kancelaria czynna podczas wakacji: we wtorek i czwartek po Mszy porannej, piątek po Mszy wieczornej.

5. We czwartek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte o godz. 7.15, 9.15 i 18.00. Składka przeznaczona na Stolicę Apostolską tzw. „Świętopietrze”. Kancelaria nieczynna.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00; o godz. 18.00 zakończenie nabożeństw czerwcowych, później Msza Święta.
  7. Nowenna do Matki Bożej Łaskawej w sobotę. Po Mszy Świętej procesja z kopią cudownego obrazu i zawierzeniem stanów. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa małżeństwa spodziewające się dziecka oraz te, które pragnął wyprosić taką łaskę.
  8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Składka na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.
  9. Ze względu na szkody spowodowane ostatnimi burzami, nie będzie w najbliższym czasie transmisji Mszy z sanktuarium. Transmisja powróci, po usunięciu przeszkód technicznych.
  10. Diecezjalne Studium Organistowskie ogłasza nabór na nowy rok szkolny. Szczegóły na diecezjalnej stronie internetowej.
  11. Rozpoczęły się zapisy na Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Można to uczynić tylko internetowo. Zapraszamy do wybrania się na pielgrzymi szlak.
  12. „Bóg zapłać” rodzinom z Kielnarowej nr 171 – 181 „a” za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Kielnarowej nr 182 – 192.