XI Niedziela zwykła - 18.06.2023 r.

1. Dzisiaj dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00. Składka inwestycyjna na remont kościoła.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Matki Kościoła  – P. Anna Ziaja
    11.15 – parafialny oddział Akcji Katolickiej
  3. Przez cały czerwiec zapraszamy na nabożeństwa do Serca Jezusowego.
  4. W poniedziałek nowenna do świętych patronów diecezji, w czwartek do Św. Jana Pawła II, a w piątek  do Św. O. Pio po Mszach porannych.
  5. We wtorek na Mszy Świętej wieczornej za rok posługi kapłańskiej, będzie dziękował rocznik święceń naszego ks. Tomasza. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji młodych kapłanów. Nie będzie spotkania formacyjnego dla Akcji Katolickiej i Caritasu.
  6. W piątek zakończenie roku szkolnego o godz. 8.00. Nie będzie Mszy o 6.30. Spowiedź w środę od godz. 17.30.
  7. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00; o godz. 18.00 nabożeństwo czerwcowe, później Msza Święta. W tym dniu także obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmijmy wszystkich ojców, a zmarłym upraszajmy wieczną nagrodę.
  8. W sobotę uroczystość narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
  9. W przyszłą niedzielę składka na biedne kościoły w diecezji.
  10. Zespół „Gratia” zaprasza w przyszłą niedzielę na modlitwę po Mszy Świętej o godz. 16.00.
  11. W przyszłą niedzielę odpust w Straszydlu – Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Ks. Proboszcz i parafianie serdecznie zapraszają.
  12. Rodzina P. Waldemara Długosza składa serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary w poprzednią niedzielę w kwocie ponad 3.066 zł.
  13. W przyszłą sobotę pielgrzymka Duszpasterstwa Tradycji Łacińskiej. Msza Święta o godz. 12.00.
  14. Rada Rodziców i Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 3 zapraszają dzisiaj na Piknik Rodzinny przy przedszkolu w Błędowej. Rozpoczęcie o godz. 14.00.
  15. „Bóg zapłać” rodzinom z Kielnarowej nr 159 „b” – 170 „b” za posprzątanie kościoła, placu, kwiaty oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium. Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z Kielnarowej nr 171 – 181”a”.
  16. W poniedziałek o godz. 13.00 pogrzeb śp. Ks. Stanisława Mazura, wikariusza w Chmielniku w latach 1959-1962. Modlimy się o zbawienie Jego duszy. Wieczny odpoczynek…