X Niedziela zwykła - 11.06.203 r.

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom nowej monstrancji. Niech Jezus Wam błogosławi, a Pani Łaskawa niech zawsze wyprasza potrzebne dary.
  2. Dzisiaj ofiarami do puszek możemy pomóc choremu p. Waldemarowi. Zachęcamy do ofiarności.
  3. Po Mszy Świętej o godz. 16.00, jak wcześniej informowaliśmy program słowno – muzyczny wykonaniu scholii  o św. Janie Pawle II.
  4. Pragniemy jeszcze raz podziękować wszystkim, którzy zatroszczyli się o oprawę uroczystości Bożego Ciała. Rodzinom przygotowującym ołtarze, Panom ze Straży Matki Bożej, służbie liturgicznej, młodzieży z KSM-u, Paniom niosących feretrony, Panom niosącym chorągwie, dzieciom sypiącym kwiatki i dzwoniącym oraz tym, którzy swoją obecnością wyrazili wiarę i miłość do Boga, który żyje pośród nas w Najświętszym Sakramencie jeszcze raz składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  5. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Kingi  – P. Krystyna Grządziel
    11.15 różę Narodzenia NMP – P. Stanisława Oczoś
  6. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Zachęcamy do uczestniczenia w procesjach eucharystycznych, po Mszy Świętej wieczornej.
  7. Katecheza dla dorosłych (ostatnia w tym roku katechetycznym) we wtorek po Mszy Świętej wieczornej i procesji.
  8. We czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków, ziół i błogosławieństwo dzieci.
  9. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.  Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00; o godz. 18.00 nabożeństwo czerwcowe,  później Msza Święta. Jest to święto patronalne Straży Honorowej. Jej członkowie mogą zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  10. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi.
  11. W przyszłą niedzielę chrzty. Zapisy i katecheza w piątek po Mszy wieczornej.
  12. W przyszłą niedzielą na Mszy o godz. 9.15 przyjmiemy do grona ministrantów nowych kandydatów, których polecamy w modlitwie. Dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00. Składka inwestycyjna na remont kościoła.
  13. „Bóg zapłać” rodzinom z Kielnarowej nr 151 – 159 „a” za posprzątanie kościoła, placu, kwiaty oraz za złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Kielnarowej nr 159 „b” – 170 „b”. Kwiaty ofiarują nowożeńcy.
  14. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Kazimierz Dziura i śp. Danuta Szajna. Módlmy się o zbawienie Ich dusz. Wieczny odpoczynek…