VI Niedziela zwykła - 12.02.2023 r.

1. Wszystkim, którzy przygotowali i uczestniczyli w Wizytacji Biskupiej, służbie liturgicznej, członkom wspólnot z naszej Parafii, Rodzicom młodzieży, która przyjęła sakrament bierzmowania oraz tym, którzy przyczynili się do przepięknego jej przebiegu jeszcze raz składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  2. Dzisiaj także dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00.
  3. Po Mszy Świętej można złożyć ofiary do puszek Caritas jako pomoc dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii.
  4. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
      9.15 różę MB Łaskawej – P. Sylwia Rękas
    11.15 różę MB Królowej rodzin -  P. Władysława Ostrowska
  5. We wtorek Święto Cyryla i Metodego, Patronów Europy. Modlimy się o świętość naszego kontynentu.  O Mszy Świętej wieczornej katecheza dla dorosłych w kościele.
  6. Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja i Via, we wtorek po Mszy Świętej.
  7. W przyszłą niedzielę chrzty. Zapisy i katecheza w czwartek po Mszy Świętej wieczornej.
  8. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna na remont kościoła. Nowenna do świętych Patronów diecezji rzeszowskiej, po Mszy Świętej o godz. 7.15.
  9. Dziękujemy rodzicom młodzieży, która przyjęła sakrament bierzmowania, za ofiarowanie nowej kustodii – naczynia do przechowywania Najświętszego sakramentu w tabernakulum.
  10. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 442 -452 „a” za posprzątanie kościoła i ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny
  11. z Chmielnika z nr 489 „a” – 520.