II Niedziela Wielkiego Post - 05.03.2023 r.

1. Dziś w drugą niedzielę Wielkiego Postu, zwaną też „Niedzielą — Ad Gentes”, obchodzony jest Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Ministranci zbierają ofiary do puszek jako pomoc dla polskich misjonarzy.
  2. U nas — zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na miesiąc: „O nawrócenie grzeszników”. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie.
  3. Dzisiaj o godz. 15.30 Gorzkie Żale, adoracja krzyża  dla ojców i mężczyzn, a w przyszłą niedzielę dla młodzieży.
  4. Caritas rozprowadza od dzisiaj — baranki i paschałki. Dochód przeznaczony na wsparcie najuboższych.
  5. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
    9.15 różę Św.  Łucja – P. Anna Tereszkiewicz
    11.15 różę Bł. Karoliny Kózka – Stanisława Szczepańska
  6. W środę Dzień Kobiet. Módlmy się za wszystkie kobiety: o Boże błogosławieństwo dla nich i opiekę Matki Bożej Łaskawej.
  7. Droga Krzyżowa w piątek po Mszach Świętych – rano i wieczorem.
  8. W piątek od godz. 16.00 adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.00 Eucharystia i Droga Krzyżowa. Rozpoczynamy nowennę do św. Józefa na Mszach wieczornych.
  9. W przyszłą niedzielę dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00.
  10. Także w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 16.00 młodzież, która przyjęła w tym roku sakrament bierzmowania, będzie miała spotkanie w kościele.
  11. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 556 -575 za posprzątanie kościoła, oraz złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 576 – 597.
  12. W tym tygodniu odbyły się pogrzeby: śp. Marian Tereszkiewicz i śp. Stefania Drozd. Modlimy się o zbawienie Ich dusz. Wieczny odpoczynek…