XXX Niedziela zwykła - 23.10.2022 r.

1. Rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Misyjny pod hasłem: „Będziecie moimi świadkami”. Przez cały tydzień pragniemy wspierać dzieło misyjne Kościoła naszą modlitwą, a szczególnie modlitwą różańcową. Składka dzisiejsza na misje.
  2. Dzisiaj także ofiarami do puszek możemy wesprzeć dzisiaj budujący się kościół pw. Bł. Ks. Władysława Findysza.
  3. Zespół „Gratia” zaprasza dzisiaj po Mszy popołudniowej na koncert uwielbienia.
  4. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
      9.15 różę Św. Kazimierz – P. Władysław Cwynar
    11.15 różę Św. Jan Bosko – P. Anna Kąkol
    Prosimy rozpocząć modlitwy trochę wcześniej, aby był czas nauczenie nowej pieśni.
  5. W piątek święto Św. Judy Tadeusza i Szymon, modlimy się w intencji solenizantów, szczególnie naszego ks. Prałata.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 16.00. O godz. 17.00 nabożeństwo różańcowe i Msza Święta.
  7. W przyszłą niedzielę uroczystość rocznicy poświęcenia naszej świątyni. Będziemy dziękować za dar kościoła parafialnego oraz modlić się za fundatorów, budowniczych naszej świątyni. Także w przyszłą niedzielę – zmiana czasu.
  8. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Zachęcamy do spowiedzi w piątek i w sobotę od godz. 16.30.
  9. W kościele Świętym, bardzo starą formą pomocy duszom w czyśćcu cierpiącym są „wypominki”. Na bocznych ołtarzach są wyłożone kartki zaduszkowe, które czytelnie wypełniamy i składamy w zakrystii, albo na tacę w kopercie. Imiona prosimy wpisywać w nieodmienionej, podstawowej formie, a nazwiska drukowanymi literami.
  10. W zakrystii są do nabycia kalendarze misyjne w cenie 10 zł.
  11. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 278 – 283, za posprzątanie kościoła i placu, złożona ofiarę na sanktuarium.  W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 284 – 290 „a”.