II Niedziela Adwentu - 04.12.2022 r.

1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na grudzień: „O świętość naszych rodzin”. Składka na cele diecezjalne.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
      9.15 różę Wszystkich Świętych – P. Stanisława Tereszkiewicz
    11.15 różę Św. Rity – P. Krystyna Lampart
    Prosimy rozpocząć modlitwę wcześniej, aby była możliwość uczenia pieśni.
  3. Nastąpiły zmiany skarbników w rejonach: Zawodzie, Jarząbki, Zaganianka, Pole. Przy tej okazji prosimy o uwiązanie psów.
  4. Przypominamy, że Roraty w naszej parafii codziennie o godz. 17.00 niech nie ustaje nasza gorliwość w tym modlitewnym przygotowaniu na przyjście Pana. Roraty, to modlitewne wpatrywanie się w Niepokalaną. Dotyczy nie tylko dzieci. Zapraszamy także starszych i młodzież.
  5. We wtorek po Mszy wieczornej do kościoła przyjdzie do ministrantów, KSM-u i scholii — Święty Mikołaj, zapraszamy członków.
  6. We czwartek przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Święte o godz. 7.15, 9.15 i 17.00. Na Mszę o godz. 17.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do pierwszego pełnego uczestnictwa w Eucharystii wraz z rodzicami. Dzieci przeżyją obrzęd przyjęcia od rodziców medalików Niepokalanej. Po Mszy spotkanie dla rodziców w kościele. W tym dniu kancelaria nieczynna.
  7. W uroczystość Niepokalanego Poczęcia w godz. od 12 do 13 – „Godzina Łaski”. Kościół będzie otwarty, aby wypraszać potrzebne łaski dla Ojczyzny i modlić się o pokój.
  8. to nie może przyjść do kościoła, niech pomodli się w domu.
  9. W środę, piątek i sobotę wypadają Kwartalne Dni Modlitw o świętość rodzin, dawniej „Suche Dni”.
  10. Kandydaci przygotowujący się do bierzmowania, będą mieli w sobotę swój Dzień Skupienia.
  11. Przyszła niedziela, to niedziela adwentowej radości. Dodatkowa Msza Święta Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00.
  12. Od dzisiaj rozprowadzamy świece przywiezione przez Caritas. Duże po 18 zł, małe po 8 zł.
  13. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 332 – 339, za posprzątanie kościoła, placu i złożoną ofiarę na sanktuarium.  W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 340 – 348.
  14. Zwrócono się do nas z prośbą o pomoc dla chorej dziewczynki Poli Matuszek z Białoboków, chorującej na rdzeniowy zanik mięśni. Ponieważ terapia zagraniczna jest bardzo droga rodzice zbiegają fundusze. W najbliższą niedzielę, poprzez ofiary do puszek, będziemy mogli Im pomóc. Zachęcamy do ofiarności.