XIV Niedziela zwykła - 05.07.2020 r.

1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na miesiąc lipiec: „Za polskie rodziny, aby skutecznie walczyły z zalewem demoralizacji”. Składka na Seminarium Duchowne.
  2. W związku z powodzią jaka nawiedziła tereny naszej diecezji, dzisiaj po Mszach Świętych odbywa się zbiórka do puszek na pomoc dla powodzian. Zachęcamy do ofiarności.
  3. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     9.15 różę Św. Anny – P. Helena Sitarz
    11.15 różę MB Wspomożenia Wiernych – P. Alicja Szczepanik
  4. W okresie wakacji, Msze Święte w sanktuarium tylko rano, z wyjątkiem piątku i soboty, gdzie będą także i wieczorem. Kancelaria czynna podczas wakacji: w poniedziałek środa i czwartek po Mszy porannej, piątek po Mszy wieczornej.
  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    środa- Św. Jana z Dukli
    sobota – Św. Benedykta, patrona Europy
  2. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od 17.00; o godz. 18.00 — Msza Święta.
  3. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika nr 522 – 542 za posprzątanie kościoła, placu i złożoną ofiarę. Nowożeńcom za ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny z nr 556 – 573.
  4. Diecezjalne Studium Organistowskie ogłasza nabór na nowy rok szkolny. Szczegóły na plakatach i stronach internetowych.
  5. W tym roku wakacyjne rekolekcje dla młodzieży będą odbywać się ze względu na epidemię nie w ośrodkach rekolekcyjnych, ale przy parafiach. W naszej parafii odbędą się one w dniach 20-24 lipca. Zapraszamy na nie młodzież od ósmej klasy wzwyż. Zapisy i wszelkie inne informacje można uzyskać u osób działających w naszym oddziale KSM, jak również u ks. Tomasza Wójcika osobiście lub internetowo.