VI Niedziela zwykła - 16.02.2020 r.

1. Dzisiaj dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00. Składka inwestycyjna na remont kościoła.
  2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
      9.15 różę Św. Franciszka  -  P. Józef Kwiatkowski

11.15 różę Św. Józefa – P. Edward Kawalec

1. Jutro zakończymy obchody Dnia Chorego w naszej diecezji. Uroczysta Msza Święta w naszym DPS-ie o godz. 10.30 pod przewodnictwem ks. Bp Edwarda Białogłowskiego.
  2. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej i Caritasu.
  3. W środę nowenna do świętych Patronów diecezji rzeszowskiej, w sobotę do Św. Jana Pawła II, a w niedzielę do Św. O. Pio.
  4. W piątek od godz. 16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy i o godz. 17.00 Msza Święta.
  5. Zespół „Gratia” zaprasza na wieczór uwielbienia w piątek po Mszy Świętej wieczornej.
  6. W sobotę Święto Katedry św. Piotra Apostoła – modlimy się w intencji papieża Franciszka i Urzędu Nauczycielskiego Kościoła.
  7. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I-ego pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej (kl. III SP), w sobotę po Mszy Świętej wieczornej.
  8. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy 53 Tydzień Modlitw o trzeźwość narodu.
  9. 07.06 w Warszawie odbędzie się beatyfikacja kardynała Stefana Wyszyńskiego. Pragniemy zorganizować wyjazd autokarowy na tą uroczystość. Zapisy w zakrystii do 27.02 ze względu na konieczność rezerwacji kart wstępu.
  10. Chór parafialny „Cantus Unitum” ma swoje spotkania w każdy czwartek w salce na plebanii o godz. 19.00. Szczegóły na plakatach. Zachęcamy, jeszcze raz, do włączenia się w tę wspólnotę i posługę liturgiczną.
  11. W dniach 15-20 maja organizowana jest narodowa pielgrzymka do Rzymu. Szczegóły na plakatach.
  12. Parafia Opatrzności Bożej w Rzeszowie X.X. Salezjanów organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Szczegóły na plakatach.
  13. Caritas Diecezji rzeszowskiej zwraca się z prośbą, aby 1 procent z podatku przekazać na dzieła charytatywne Kościoła. Caritas wspiera skomplikowane operacje, pomaga w rehabilitacji, zakupie sprzętu, prowadzi 14 specjalistycznych placówek, udziela pomocy poszkodowanym. Ulotki są na stoliku pod chórem.
  14. „Bóg zapłać” rodzinom z Chmielnika z nr 350- 356 „a”, za posprzątanie kościoła, placu oraz złożoną ofiarę. W sobotę prosimy rodziny z Chmielnika z nr 357– 366 „b”.
  15. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Stanisławy Szczęch. Niech Pan przyjmie ją do swego Królestwa. Wieczny odpoczynek…