II Niedziela Adwentu

1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Intencja na grudzień: „O łaskę prawdziwego nawrócenia w Adwencie”. Składka na cele diecezjalne. Dzisiaj także ogólnopolska zbiórka do puszek na Kościół na Wschodzie. która wesprze diecezje i wiernych m.in. w Rosji, na Białorusi, Kazachstanie i Ukrainie.

2. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
     915 różęŚw. Rity – P. Krystyny Lampart
    1115 różę MB Nieustającej Pomocy – P. Lucyny Szpunar

3. W poniedziałek uroczystość Niepokalanego Poczęcia. Msze Święte o godz. 715, 915 i 1700.

4. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie koła Przyjaciół „Radia Maryja” i radia „Via”.

5. Przypominamy, że Roraty w naszej parafii codziennie o godz. 1700 niech nie ustaje nasza gorliwość w tym modlitewnym przygotowaniu na przyjście Pana.

6. W sobotę 33 rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Modlimy się za papieża Franciszka i naszą Ojczyznę.

7. Przyszła niedziela, to niedziela adwentowej radości.

8. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” skarbnikowi — P. Zofia Czarnota za dotychczasową posługę. W to miejsce prosimy P. Tadeusza Kozaka w rejon Zawodzia.

9. Od dzisiaj rozprowadzamy świece przywiezione przez Caritas. Duże po 12 zł, małe po 5 zł.Młodzież z KSM-u rozprowadza kartki świąteczne.

10. „Bóg zapłać” rodzinom z nr 570 – 585 za posprzątanie kościoła, placu, ofiarę na sanktuarium oraz ofiarowane kwiaty. W sobotę prosimy rodziny od nr 587 – 608.

11. Zachęcamy do czytanie prasy katolickiej. W dzisiejszym wydaniu Niedzieli m.in. znajdziemy artykuł o „Godzinie Łaski”.