Chrystus Król

1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która zamyka rok liturgiczny. Składka na Światowy Dzień Młodzieży w Krakowie. Dzisiaj dodatkowa Msza Święta dla dzieci o godz. 13.00.

2. Po Mszy o godz. 9.15 i 11.15 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do NSPJ. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny.

3. „Bóg zapłać” rodzinom z nr 527 – 538 za posprzątanie kościoła, placu, ofiarowane kwiaty i złożoną ofiarę na sanktuarium. W sobotę prosimy rodziny od nr 540 – 569.

4. „Bóg zapłać” za modlitwy różańcowe. A w przyszłą niedzielę prosimy:
9.15 różę Bł. Jerzego Popiełuszki – P. Stanisław Tereszkiewicz
11.15 różę Jezusa Miłosiernego – P. Maria Tereszkiewicz

5. We wtorek Św. Katarzyny Aleksandryjskiej patronki parafii w Tyczynie. Uroczysta Suma o godz. 11.00 Ksiądz Proboszcz i parafianie serdecznie zapraszają.

6. W sobotę rozpoczęcie nowenny przed Niepokalanym Poczęciem.

7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania. Rozpoczniemy nowy rok liturgiczny i duszpasterski. W całym kościele rozpoczęcie także Roku Życia Konsekrowanego. U nas na Mszy Świętej o godz. 16.00 przyjęcie chłopców do grona kandydatów na ministrantów.