Życzenia Wielkanocne 2023

„Raduj się ziemio, opromieniona tak niezmiernym blaskiem,

a oświecona jasnością Króla wieków.

Poczuj, że wolna jesteś od mroku, co świat okrywa!”

Orędzie Wielkanocne

Kochani Parafianie!

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ!

Oto dziś przenika nas wielka radość płynąca od Zmartwychwstałego. Szczęśliwy dom, w którym rozbrzmiewa prawda wielkanocnego poranka. Niech Was rozpromieni radość wypływająca z tajemnicy paschalnej. Niech wypełni Wasze serca i Waszych najbliższych. Niech światło Chrystusa chwalebnie zmartwychwstałego rozproszy każdy mrok Waszej codzienności. Niech tegoroczna Wielkanoc przeżywana w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, będzie dla Was błogosławionym spotkaniem ze Zmartwychwstałym Panem; spotkaniem przeżywanym w mocnej wierze, pewnej nadziei i głębokiej miłości.

Błogosławionych świąt życzą księża posługujący w naszej parafii