Rekolekcje w DPS-ie

W dniach 27 — 29 marca 2019r. w Domu Pomocy Społecznej odbyły się rekolekcje wielkopostne dla mieszkańców i personelu poprowadzone przez ks. Władysława Stachnio.

Rekolekcje wielkopostne są okresem odnowy duchowej w czasie trwania Wielkiego Postu, czasu zadumy i przemyśleń. Każdy potrzebuje chwili na refleksję i ocenę swojego postępowania.

Dom Pomocy Społecznej w Chmielniku, prowadzony przez Caritas Diecezji Rzeszowskiej i Siostry Felicjanki, przykłada bardzo dużą wagę do stworzenia swoim mieszkankom możliwości uczestniczenia w życiu religijnym.

Ojcu Rekolekcjoniście ks. Władysławowi Stachnio

Dziękujemy za Słowo Boże podczas rekolekcji wielkopostnych dla mieszkańców DPS w Chmielniku. Niech Dobry Bóg błogosławi Księdzu na dalsze lata posługi kapłańskiej w zdrowiu, nadziei i miłości, szczególnie podczas przeżywania zbliżających się świąt Wielkanocnych, aby Zmartwychwstały Chrystus obdarzał radością i pokojem na każdy dzień!

Szczęść Boże !

Mieszkańcy, Dyrekcja i pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Chmielniku