Pielgrzymka trzeźwościowa do Miejsca Piastowego

Pod hasłem “Polska będzie trzeźwa, albo  jej wcale nie będzie” – już po raz czternasty w Miejscu Piastowym odbyła się Ogólnopolska Modlitwa o Trzeźwość Narodu. Jak co roku, z naszej parafii, wyjechała pielgrzymka tych, którym leży na sercu sprawa trzeźwości. Przewodniczył  tej pielgrzymce ks. prałat Tadeusz Wołosz wraz z ks. prałatem Janem Pyziakiem z Matysówki i ks. prałatatem Miecztysławem Mleczko z Białej.

Uroczystej Eucharystii, będącej centrum spotkania, przewodniczył Metropolita Przemyski, abp Adam Szal, a Słowo Boże wygłosił bp Tadeusz Bronakowski.

Po skończonym spotkaniu wróciliśmy pewni, że sprawa trzeźwości to obowiązek patriotyczny i religijny. Spotkanie relacjnowały telewizja Trwam, radio Maryja i Radio diecezjalne - Fara.