Kolęda w DPS

W dniu 6 stycznia 2016r. Proboszcz z parafii Matki Bożej Łaskawej ks. Mariusz Cymbała wraz ze współpracownikami przybył do Domu Pomocy Społecznej z wizytą duszpasterską, czyli tradycyjną „kolędą”.

Mieszkańcy starannie przygotowali się do spotkania i w skupieniu oczekiwali wizyty, przyjęli duszpasterzy bardzo życzliwie, aby się wspólnie pomodlić i otrzymać błogosławieństwo na każdy nowy dzień. Kapelan Ks. Tadeusz Wołosz odwiedził wszystkich mieszkańców, pobłogosławił ich, poświęcił poszczególne pokoje, a Ks. Proboszcz pomieszczenia Domu, modląc się wspólnie o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla mieszkańców, ich rodzin i opiekunów oraz Sióstr Felicjanek w 2016 roku.

Wizyta duszpasterska była też okazją do wspólnego, radosnego kolędowania, rozmów na tematy osobiste. Mieszkańcy na pamiątkę otrzymali święte obrazki oraz poczęstunek.